Witamy w Anytime!

Centrum Diagnozy Terapii i Rehabilitacji ANYTIME powstało w listopadzie 2018r. dzięki pasji zespołu specjalistów dobrze znających specyfikę pracy z pacjentami w różnym wieku i z szerokim spektrum potrzeb terapeutycznych. Znane są nam także podstawy zarządzania podmiotami leczniczymi oraz zasady funkcjonowania rynku usług medycznych i rehabilitacyjnych.

Głównym motorem założenia Centrum jest chęć holistycznego podejścia do pacjenta, które wynika z wieloletnich doświadczeń w pracy zarówno z dziećmi i dorosłymi oraz ciągłym poszukiwaniem jak najlepszych rozwiązań problemów, z którymi borykają się nasi pacjenci.

ANYTIME – to przyjazne i profesjonalne miejsce stworzone dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy - diagnozy, terapii i wsparcia. Stawiamy na ścisłą współpracę i dobrą komunikację terapeutów, która zapewnia kompleksową diagnozę i terapię optymalnie dobraną dla każdego pacjenta. Dbamy o swój rozwój, aby móc oferować najlepszą pomoc.

Kompleksowe wsparcie dla dzieci

Z miłości do dzieci...

Jesteśmy grupą specjalistów, którzy ściśle współpracują ze sobą i wzajemnie się uzupełniają pomimo, że każdy z nas jest inny i ma inne doświadczenie zawodowe. To tak jak nasze dzieci – każde jest inne. Mają za sobą różne doświadczenia, napotkały w życiu różne wyzwania i często życie nie szczędziło im trudnych chwil. Jednakże wszystkie są wspaniałe i niesłychanie wytrwałe.

Zobacz pakiet usług dla dzieci

Oferta dla dorosłych

Z troski o dorosłych...

Każdy z nas czasem zapomina o tym, jak ważni jesteśmy my sami, nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Zdarza nam się bagatelizować własne potrzeby i pragnienia. W natłoku pracy, papierkowej roboty, spotkań, obowiązków rodzinnych powinniśmy zadbać też o siebie.

Zobacz pakiet usług dla dorosłych

Partnerzy

Sklep Komlogo
Narzędzia logopedyczne i pedagogiczne

ACS Słuchmed
Nowoczesne aparaty słuchowe

Śląskie Laboratoria Analityczne
 

Medicover
 
 

Centrum Kultury w Knurowie
 

Fundacja “Oko w Oko z Rakiem”

fundacjaowozr2